O chatě

Nabízíme pronájem celé chaty na Ostravici v srdci Beskyd pod Lysou horou pro všechny věkové kategorie. Chata je ideálně dostupná v jakémkoliv ročním období a nabízí strávení klidné dovolené i víkendy. Je vhodná na svatby, rodinné oslavy, různé akce, kurzy, třídní srazy, sportovní soustředění, školní výlety i ozdravné pobyty.

Okolí chaty poskytuje velké množství sportovního vyžití. Ihned u chaty se nachází turistická značka pro pěší i cykloturisty. Je zde spousta turistických tras pro krátké i celodenní výlety s půvabnými výhledy. V zimě je možné využívat nedaleká lyžařská střediska, běžecké trasy i zimní turistické výšlapy a vycházky. V létě milovníci koupání jistě využijí Aquapark s bazénem v nedalekém HOTELU Sluníčko.
300 metrů od chaty se nachází horský lanový park Opičárna www.opicarna.cz
500 metrů od chaty se nachází Relaxcentrum Sepetná. Zde můžete využít krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu, solárium, bowling. V areálu se dále nachází nová tělocvična, horolezecká stěna, trenažér sportů a krytý tobogán.

Celková kapacita chaty je 26 osob. Chata se nachází na vlastním velkém slunném pozemku cca 18 tis. m.

Název chaty Felicita nebyl vybrán náhodou, ale byl zvolen po pečlivém a důkladném uvážení s ohledem na skutečnost, že celá naše rodina miluje Itálii. Slovo Felicita [feličita] pochází z italštiny a v překladu do českého jazyka znamená štěstí. Naším cílem je, aby po celou dobu pobytu byli naši klienti spokojení a šťastní. Naše motto zní: „Radujte se, bavte se a zpívejte si s námi naši hymnu Felicita“.

Od září 2015 probíhá na naší chatě  částečná rekonstrukce interiéru. Nyní nás čekají další plánované kroky rekonstrukce exteriéru.  

Pro děti máme k dispozici kruhový bazén o průměru 4,6m a dětské hřiště.

Jakmile počasí dovolí, ihned se pustíme do dalšího zvelebování

 

Vytápění: nově nainstalovaný kotel na peletky

Doprava, parkování: parkovat je možné zdarma u objektu